9 Eyl 2011

WAFFLE SEVER MİSİNİZ?


Eğer cevabınız evetse size bir tavsiyem olacak;

Güzel bir waffle makinesi ve denenmiş sağlam bir tarifi olan bir ya da birkaç ablanız, arkadaşınız ya da kuzeniniz olsun. Ve bu kişiler aynı zamanda sizin gibi waffle'ı, yemeyi içmeyi, eğlenmeyi ve gülmeyi sevsin. Sonra aralarından biri evde waffle partisi yapsın, siz de gidin ve doya doya yiyin, gülün. Ben yaptım, oldu, çok da güzel oldu.

Bize evini açarak organize olmamızı sağlayan, bizim için sürprizler hazırlayan, sadece bizim eğlenmemiz için uğraşan pasaklı kraliçe'me ve bütün hırs, kötülük, dedikodu genlerini üstünden sıyırıp atmayı başarabilmiş, hayattan keyif almak için yaşamayı öğrenebilmiş arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Tam da ihtiyacım varken böyle eğlenmeye ne de güzel oldu, iyi ki varsınız...
not 1: Eğer siz de evinizde böyle bir parti düzenlemek istiyorsanız, mutlaka bir temanız olsun. Böylece daha renkli, daha hoş oluyor gece. Bizimki, ev sahibimizin isteği üzerine "sarı" idi. Hepimiz sarı bir şey giydik, ya da taktık. Ev de sarı temalı süslenince insanın nasıl da şımardığı ve kendini iyi hissettiği bir ortam oldu anlatamam.

not 2: Ayrıca yine böyle bir eğlenceyi daha da eğlenceli hale getirmek için küçük oyunlar ve sürprizler hazırlayın. Biz o gece en çok 15 dk süren oyunu oynarken eğlendik. Hepimizin nasıl hırslı nasıl da çirkef olduğu çıktı ortaya :) Size fikir vermesi için pasaklı kraliçe nin partiyle ilgili yazısını buradan okuyabilirsiniz.


4 yorum:

 1. Çok güzelmiş yahuu,orda olasım geldiii :D

  YanıtlaSil
 2. yok artıık! resmen kıskandımm! off çok güzeel bnei de alın yanınıza beni de beni dee :(

  YanıtlaSil
 3. Epeydir yoktun ortalarda...
  Daha sık yaz ;)

  YanıtlaSil
 4. @junkhead: olsanız keşke, hepberaber götürsek waffleları...

  @mia: buyrun gelin, seviniriz valla. bize ne kadar kalabalık, o kadar eğlence...

  @kitağçı kız: valla ben bu blog olayında bir türlü devamlılık sağlayamadım gitti. inşallah bu sefer tuttururum :)

  YanıtlaSil

ne yazarsan yaz,
ama "adsız" olma.
google hesabın yoksa da,
sonuna ismini cismini yazamayacak kadar ezik davranma,
kaçak oynama.