16 Şub 2012

PIRTLANGUÇ'UMUZ 4 YAŞINDAAĞĞYine geciken, yine ertelenen bir postaa...Ama bu artık bir klasik oldu burası için. Ne yapıyoruz, alışıyoruz, yadırgamıyoruz.

Bizim pırtlanguç doğduğundan beri ilk defa hastalıksız bir ocak sonu-şubat başı geçirdi. Biz de bunu fırsat bilerek hadi dedik, bu sene adamakıllı ve zamanında kutlayalım şu çocuğun doğumgününü. Dedik, "Musti nasıl isersin doğumgününü? Teması ne olsun?" Dedi, "Koyşanlı oyşuunn!" Tamam dedik korsanlı olsun. Sonra ne oldu, nasıl oldu korsanı da aştık ve kurukafaya geldik. Beyefendi pastasını kurukafalı isteyince (4 yaşındaki kaç çocuk ister böyle bir şey bilemiyorum) bir anda pek çok süsleme kurukafalı oldu. Olsun, bence iyi oldu, çok da güzel oldu.

Lakin doğumgünü çocuğu Musti olmasına rağmen, asıl kim(ler)in eğlendiği ise meçhul. Ama Musti de şanslı çocuk ha, daha bu yaşta bir sürü güzel kız var etrafında. Güzellik çıtası epey yükselecek, büyüyünce kolay beğenmeyecek ama olsun, yapacak bir şey yok...


Ve biz böylece, bu fotoğrafta olanlarımız ve fotoğrafta olmasa da Musti için gelen aile büyükleri,
hepimiz,
yüzü kadar güzel, kendisi gibi mutlu, adını aldığı kişi kadar onurlu
bir hayat diliyoruz her şeyimiz, pırtlanguçumuz Musti'ye.
Hep bizimle ol, hep mutlu ol kuzucuğum, seni çok seviyoruuuzzzz.

6 yorum:

 1. nice mutlu yıllara pırtlanguuuç :)))

  YanıtlaSil
 2. mutlu yıllar mustiiii ;)

  YanıtlaSil
 3. Bir kez de buradan teşekkür.. teşekkür.. teşekkür teyzeye...

  YanıtlaSil
 4. Yazılarınızı gityat.com ' da paylaşabilir, sitenizi tanıtabilir ve kendi kanalınızı kurabilirsiniz. Sizi de aramızda görmek bizi çok mutlu eder.

  YanıtlaSil
 5. neredeyse yıl olucak yoksun ortada özledik hem de çokkk

  YanıtlaSil

ne yazarsan yaz,
ama "adsız" olma.
google hesabın yoksa da,
sonuna ismini cismini yazamayacak kadar ezik davranma,
kaçak oynama.